U-6 ekipa Škole nogometa Gorovo Zvončar predvođena trenerima Michelom Črnjarićem Božacom i Stefanom Jurkovićem pobijedili su u finalu Dvoranskog prvenstva Grada Rijeke HNK Rijeku s visokih 5-0.

Dvoransko prvenstvo Grada Rijeke najveći je malonogometni turnir u regiji, a okuplja više od 150 ekipa iz Hrvatske i Slovenije. U najmlađoj kategoriji dječaka i djevojčica rođenih 2012. prvo mjesto osvojila je ekipa Škole nogometa Gorovo Zvončar. Nakon što su suvereno osvojili skupinu, u četvrtfinalu su svladali NK Halubjan s 3-1, u polufinalu NK Lokomotivu s uvjerljivih 6-0, a u finalu s 5-0 veliku HNK Rijeku.

Za pobjedničku ekipu nastupili su: Ivano Jolić, Niko Hrelja, Mateo Kufner, Lucas Miletić, Borna Šušnjić, Erik Golubović, Karlo Blečić, Lili Chinchela, Vid Mirčeta, Sebastian Boadu Acosty, Roko Jurković i Adrian Alempijević.